Shoutbox - archív

NoToxic NoToxicoff
Více než před 9 roky
[b]Prosím ignorujte hlášky spamerů ohledně udajného rušení serveru. Jsou to jen útoky Rumunů a dalších serveru z jiných zemí. Tento server se rozhodně rušit nebude a doména vždy zůstavá stejná.
NoToxic NoToxicoff
Více než před 9 roky
Omlouváme se za krátký vypadek
SIFLER SIFLERoff
Více než před 9 roky
Proč by nefungovala? Zmatený
NoToxic NoToxicoff
Více než před 9 roky
JJ funguje
Jirkas96 Jirkas96off
Více než před 9 roky
Funguje ještě tahle stránka Smát seSmát seSmát seSmát se
NoToxic NoToxicoff
Více než před 10 roky
Ještě jednou se osobně omlouvám za nedělní problémy od cca 13:00. Věnoval sem se osobnímu životu a cestovaní domů
NoToxic NoToxicoff
Více než před 10 roky
Zdravím, omlouvám se až teď jsem se dostal pc a dozvěděl se o problemu. Během víkendu jsem byl mimo informaticky svět. Server sem nahodil, zjištovat co se stalo budu zítra. Btw. Rozhodně vyřešíme problem s nepřítomnosti zakladatelů během mé nedostupnosti a zaškolení na zapnutí serveru
SIFLER SIFLERoff
Více než před 10 roky
Zdravím, omlouváme se za potíže, avšak já osobně s tím nic nemohu udělat. Musíte vydržet do doby než bude přítomen Toxic..
Atass1 Atass1off
Více než před 10 roky
Héééééj borci prosím celej den to nejede udělejte stím něco!!!!
Atass1 Atass1off
Více než před 10 roky
Nejedou servery na ts dá se to nějak pošefovat?

Shoutbox

NoToxic NoToxicoff
Před 4 měsíci
Omlouvám se všem komu přišel Email o neaktivní roomce. Uklikl jsem se v databazi. Jen pro informaci v blízké budoucnosti budeme migrovat na TeamSpeak6 aby jsme měli screensharing a další vychytavky Usmívat se budu vas informovat
NoToxic NoToxicoff
Více než před 1 rokem
Omlouváme se za výpadek. Problém vypadá u poskytovatele. Zjišťujeme víc
flymiky1090 flymiky1090off
Více než před 1 rokem
Žádala jsem si o permanentní mísnost, stav žádosti je "přijmuto", ale místnost nikde, takže nějak nevím, co to znamená Smutný zkusila jsem si požádat o nový privilege key, jestli to nepomůže, sice mi přišla soukromá zpráva, ale ten klíč jako takový v ní nebyl a mistnost také není. Je něco špatně? Mám udělat něco dalšího? Měla jsem pocit, že postupuji podle návodu, ale asi to nestačilo Plakat
NoToxic NoToxicoff
Více než před 1 rokem
Zdravím, copak nefunguje ? Server byl včera v pořádku ale všiml jsem si že se někdo snažil připojit přes VPN což je zakázané a byl automaticky vyhozen
flymiky1090 flymiky1090off
Více než před 1 rokem
Nějak vám to, pánové, nefunguje Plakat

Naposled aktivní

roboman robomanoff
1 den
NoToxic NoToxicoff
3 týdny
TomiikCZE TomiikCZEoff
1 měsíc
Rohlik Rohlikoff
2 měsíce
ales17 ales17off
2 měsíce

Jsme také

2020 © NoToxic.cz, NoToxic.eu, NTSE.cz, NTSE.eu, NoToxic.net,          NoToxic.org
Registration: 17.12.2011 - CZ licence NIC.cz
Všechna práva vyhrazena.
Code: SIFLER, Design: NoToxic

Pro domény NoToxic.cz; NoToxic.eu; NTSE.cz vstupuje v platnost copyright od českých poskytovatelů domén "NIC" a to i pro domény 3. řádu spojeny s těmito doménami. Porušením tohoto duševního vlastnictví se můžete vystavit stíhaní nebo případně peněžité sankci. Copyright se vztahuje jak pro Obsah (text), kód tak i grafický design tvořený vlastníky domén. Vlastník domény ale nezodpovídá za obsah vložený uživateli stránek (podle dosavadních zákonu "nevstoupil v platnost zákon SOPA ani PIPA)


Registrace licence: 17.12.2011
Provozovatel: NoToxic