Novinky

Nový web, nová doba?

SIFLER dne 15.05.2013 09:37 | Web | 1 Komentářů
Jak jste si jistě mohli všimnout tak se nám zde přidalo pár nových věcí, zejména vylepšený design, také pravý panel u obsahu, který obsahuje Shoutbox, To-Do List a jiné.

Co je také podstatná část, kterou většina z vás neuvidí, je vylepšená administrace s kterou nám správa tohoto webu pude jako po másle, tedy doufám Smát se.

Další věc kterou také neuvidíte je vylepšený nebo lepé řečen nový systém domén serveru díky, kterému práce na ostatních sub doménách bude přehledná a hlavně rychlá.

Vylepšené jsou základní aplikace jako jsou třeba přátelství, registrace, soukromé zprávy a nastavení účtu.

Bohužel, kvůli novému systému jsme byli nuceni vyprázdnit veškeré nastavení uživatelů, soukromých zpráv a popř. přátelství uživatelů. Je to pouze drobnost, ale kdyby náhodou někdo nevěděl tak zde má vysvětlený důvod.

Takže závěrem vám chci jenom vzkázat, že se zde nikdo nefláká, každý dělá svoje, ať už to je správa TS3 serveru, serveru jako takového či webu. Pracujeme každý den různou dobu a myslím si, že toto je parádní začátek, už na náš čekají další věci, které je třeba doladit či udělat.. Smát se
Pro komentování se musíte přihlásit!
NoToxicNoToxic - Více než před 10 roky
Je to podle mě super, hlavně to že ty stranky jedou jak nikdy Usmívat se byl velice dobrej krok udělat ten sub system i když to nebylo lehky Usmívat se
Strana 1 z 1:
1

Shoutbox

NoToxic NoToxicoff
Před 10 měsíci
Jakmile budu dostupný dojdu za tebou Usmívat se počítam tak neděle Usmívat se
Jezevec86 Jezevec86off
Před 10 měsíci
Ahojky Muzes se semnou spojit?
FoxCZ FoxCZoff
Před 10 měsíci
Ralnadeira Ahoj Mrkat, toho si nemusíš všimát. Jak bylo nápsané v novinkách byl to jen omyl během upráv na webu. S pozdravem za Notoxic.cz Community Manager FoxCz
Ralnadeira Ralnadeiraoff
Před 11 měsíci
Ahoj, přišel mi mail o rušení místností k 6.1.2017 co to to to?
SIFLER SIFLERoff
Před 11 měsíci
Frája

Naposled aktivní

edward179 edward179off
4 dny
FoxCZ FoxCZoff
6 dní
NoToxic NoToxicoff
1 týden
Priamus Priamusoff
2 týdny
EmilZatopek EmilZatopekoff
1 měsíc

Jsme také

2020 © NoToxic.cz, NoToxic.eu, NTSE.cz, NTSE.eu, NoToxic.net,          NoToxic.org
Registration: 17.12.2011 - CZ licence NIC.cz
Všechna práva vyhrazena.
Code: SIFLER, Design: NoToxic

Pro domény NoToxic.cz; NoToxic.eu; NTSE.cz vstupuje v platnost copyright od českých poskytovatelů domén "NIC" a to i pro domény 3. řádu spojeny s těmito doménami. Porušením tohoto duševního vlastnictví se můžete vystavit stíhaní nebo případně peněžité sankci. Copyright se vztahuje jak pro Obsah (text), kód tak i grafický design tvořený vlastníky domén. Vlastník domény ale nezodpovídá za obsah vložený uživateli stránek (podle dosavadních zákonu "nevstoupil v platnost zákon SOPA ani PIPA)


Registrace licence: 17.12.2011
Provozovatel: NoToxic