Novinky

Nový web, nová doba?

SIFLER dne 15.05.2013 09:37 | Web | 1 Komentářů
Jak jste si jistě mohli všimnout tak se nám zde přidalo pár nových věcí, zejména vylepšený design, také pravý panel u obsahu, který obsahuje Shoutbox, To-Do List a jiné.

Co je také podstatná část, kterou většina z vás neuvidí, je vylepšená administrace s kterou nám správa tohoto webu pude jako po másle, tedy doufám Smát se.

Další věc kterou také neuvidíte je vylepšený nebo lepé řečen nový systém domén serveru díky, kterému práce na ostatních sub doménách bude přehledná a hlavně rychlá.

Vylepšené jsou základní aplikace jako jsou třeba přátelství, registrace, soukromé zprávy a nastavení účtu.

Bohužel, kvůli novému systému jsme byli nuceni vyprázdnit veškeré nastavení uživatelů, soukromých zpráv a popř. přátelství uživatelů. Je to pouze drobnost, ale kdyby náhodou někdo nevěděl tak zde má vysvětlený důvod.

Takže závěrem vám chci jenom vzkázat, že se zde nikdo nefláká, každý dělá svoje, ať už to je správa TS3 serveru, serveru jako takového či webu. Pracujeme každý den různou dobu a myslím si, že toto je parádní začátek, už na náš čekají další věci, které je třeba doladit či udělat.. Smát se
Pro komentování se musíte přihlásit!
NoToxicNoToxic - Více než před 11 roky
Je to podle mě super, hlavně to že ty stranky jedou jak nikdy Usmívat se byl velice dobrej krok udělat ten sub system i když to nebylo lehky Usmívat se
Strana 1 z 1:
1

Shoutbox

NoToxic NoToxicoff
Před 3 měsíci
Prosím napiště o jakou roomkuz se jedná. Jedinou co jsem našel byla k jmenu Erren smazána v roce 2020
Erren Errenoff
Před 3 měsíci
Zdravím, dnes som sa prihlásil a nemám roomku, pritom ju s kamarátmi stále používame... mohol by mi niekto povedať o čo sa jedná? ďakujem
NoToxic NoToxicoff
Před 8 měsíci
Pokud jste nebyl aktivni tak se mistnosti mazou viz pravidla
baldydls baldydlsoff
Před 9 měsíci
Ahoj, proc a kam mi zmizela mistnost ?
NoToxic NoToxicoff
Před 11 měsíci
Řekl bych že máte špatné přihlašovací údaje. O jaký účet/od se má jednat ?

Naposled aktivní

Nick200202 Nick200202off
5 dní
NoToxic NoToxicoff
5 dní
Rajflcze Rajflczeoff
3 týdny
RKMiawolf RKMiawolfoff
1 měsíc
FoxCZ FoxCZoff
2 měsíce

Jsme také

2020 © NoToxic.cz, NoToxic.eu, NTSE.cz, NTSE.eu, NoToxic.net,          NoToxic.org
Registration: 17.12.2011 - CZ licence NIC.cz
Všechna práva vyhrazena.
Code: SIFLER, Design: NoToxic

Pro domény NoToxic.cz; NoToxic.eu; NTSE.cz vstupuje v platnost copyright od českých poskytovatelů domén "NIC" a to i pro domény 3. řádu spojeny s těmito doménami. Porušením tohoto duševního vlastnictví se můžete vystavit stíhaní nebo případně peněžité sankci. Copyright se vztahuje jak pro Obsah (text), kód tak i grafický design tvořený vlastníky domén. Vlastník domény ale nezodpovídá za obsah vložený uživateli stránek (podle dosavadních zákonu "nevstoupil v platnost zákon SOPA ani PIPA)


Registrace licence: 17.12.2011
Provozovatel: NoToxic