Novinky

!! Nová Hra !! od stejné továrny jako Zaklínač.

FoxCZ dne 20.11.2020 23:57 | Články | 6 Komentářů
Jak už jsem řekl v úryvku tohoto článku 10. prosince tohoto roku nám přijde nová hra s názvem : Cyberpunk 2077 od studia CD Projekt Red. (autorů videoherní trilogie Zaklínač)

A co to bude vůbec za hru ? Cyberpunk 2077 je akční RPG.
Celý příběh budete prožívat z pohledu první osoby (včetně cut-scén), což bylo pro mně poměrně nečekanou zprávou a také docela příjemný překvapením.
Tvůrci se ale pro tento pohled rozhodli kvůli maximálnímu ponoření do příběhu.
Hra během svého vývoje zažila několik odkladů, datum vydání je už ale snad definitivně stanoveno na 10. prosince 2020, přičemž vyjde na platformy: PC, PS4 a Xbox One.

Platformy a Edice
Oficiální vydání Cyberpunk 2077 bude k dispozici ve verzi pro platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Majitelé Cyberpunku 2077 nebudou muset hru kupovat podruhé pokud si budou pořizovat nové konzole ( PS5 a Xbox Series X/S), ale dočkají se bezplatného upgradu.

Hra by se zároveň měla objevit i na streamovacích platformách Nvidia GeForce Now a Google Stadia.

Právě příprava několika verzí pro různé platformy stojí za posledním odložením data vydání. Ačkoli hra nedávno získala status Gold,se z Cyberpunku 2077 postupem času stal až next-gen titul a vývojáři si musí být jisti, že na všech platformách poběží hladce a bez problémů. Proto odklad vydání z původního 19. listopadu na 10. prosince naštěstí se jedná o pouhé 3 týdny navíc, což by snad většina hráčů měla přežít bez větší psychické újmy Mrkat .

Cyberpunk 2077 vyjde ve dvou edicích a to ve Standartní a Sběratelské

Standardní verze obsahuje jak z názvů vyplivá úplný standart, a to tedy základní verzi hry (ať už fyzickou nebo digitální) a k tomu nějaký ten digitální obsah (art book, komiks, soundtrack, wallpapery a digitální knížečku s pravidly stolní hry Cyberpunk 2020).

Sběratelská edice obsahuje vše, co již zmíněná standardní verze, zároveň ale přidává spoustu věcí navrch. Můžeme se těšit na sběratelskou krabici, stylový steelbook, 25 cm vysokou sošku hlavního hrdiny, art book v pevné vazbě, sadu kovových špendlíků, kovovou klíčenku, průvodce Night City zatavenou v pytlíku na důkazní materiály, textilní nášivky, publikaci World Compendium, pohlednice, mapu Night City a set nálepek.

Čeština a česká lokalizace ? Cyberpunk 2077 vyjde s českou lokalizací v podobě českých titulků, stejně jako předchozí titul studia The Witcher 3.
Což je u hry, kde hrají dialogy poměrně zásadní roli, skvělou zprávou, která potěší především ty z nás, kteří máme pouze základními znalosti cizích jazyků.
Překladem byl navíc přímo studiem pověřen Filip Ženíšek, videoherní překladatel, lingvista a dabingový režisér, který mimochodem překládal už třetího Zaklínače.
České titulky Cyberpunku jsou tedy v dobrých rukou.


Příběh Základní "kostra" příběhu Cyberpunku 2077 je víceméně známá, ovšem samotný průběh hry a její zakončení se bude u většiny hráčů naprosto zásadně lišit.
V jako každém správném RPG bude mít totiž hráč možnost svými rozhodnutími značně měnit vývoj celé dějové linie, což ve velké míře ovlivní již na začátku hry výběrem „životní cesty” hlavního hrdiny (nebo hrdinky) jménem V.

imgbbcodes "V Cyberpunk 2077 hrajete za hlavního hrdinu jménem V, což nemůžete nijak ovlivnit. Na jeho vzhledu už se ale vyřádit můžete dostatečně."

Ačkoli cesta příběhem Cyberpunku 2077 vůbec nemusí skončit dohráním hlavní příběhové linie, děj se bude točit kolem záhadného a unikátního implantátu, který by měl být klíčem k nesmrtelnosti.
Abyste se k němu dostali, budete se muset nejprve probít podsvětím futuristické metropole Night City ovládané pouličními gangy, nadnárodními korporacemi a korupcí.

A i když se tímhle vším zdárně prokoušete a dostanete se
až k závěrečným titulkům, příběh Cyberpunku 2077 ještě zdaleka nekončí.
Hlavní dějová linie by ovšem měla být o něco kratší, než v případě zde již několikrát zmíněného třetího Zaklínače.

Podle interních průzkumů studia CD Projekt Red totiž kvůli značné délce mnoho hráčů příběhovou část hry nedokončilo, podle čehož následně upravili časovou náročnost Cyberpunku 2077.

Nemusíte se ale bát, že tím pádem celou hru sfouknete za víkend Frája, podle tvůrců budou mít hráči stále co dělat, ať už se jedná o velkou spoustu vedlejších misí či dalších aktivit.

Studio CD Projekt Red navíc plánuje vydávání dalšího obsahu v podobě menších neplacených kosmetických balíčků, nebo placených příběhových DLC.
Rozhodně se tedy bude jednat o dlouhotrvající zážitek Mrkat.

Tak jo to by pro dnešek ohledně této novinky bylo vše, ale neboj té se určitě v dalším díle této novinky se mrkneme trošku na zoubek v rámci Gameplaye , Herního Světa a dalších zajímavosti.

Pokud vás to zaujalo dejte vědět prosím dolů do komentářů Mrkat.
A u dalšího dílu na viděnou Mrkat
Za NoToxic.cz Fox_Cz

Menší ochutnávka na závěr zde : https://youtu.be/ixl31324UxE
Pro komentování se musíte přihlásit!
176CZ176CZ - Více než před 1 rokem
já se jen díval na video na nějakém webu už si to ani nepamatuji,díky té grafice jsem to nekoupil,já už mám oči trochu horší tak bych to nerozdýchal:-)
FoxCZFoxCZ - Více než před 1 rokem
Jako ještě jsem neměl čas to nějak vyzkoušet @176CZ. Pokud máš nějaké informace o tom jestli to vyšlo a nebo třeba i nějaký svůj vlastní gameplay či recenzi, budeme určitě radí za možnost sdílení zde na webu. Stačí nám cokoliv poslat na email, který je uvedený v kontaktech Mrkat
176CZ176CZ - Více než před 1 rokem
Teda ale grafika nic moc :-(
176CZ176CZ - Více než před 1 rokem
jo četl jsem:-),díky
FoxCZFoxCZ - Více než před 1 rokem
jo kdyby si to ještě někdo tak četl tak by to bylo supr Smát se Smát se
NoToxicNoToxic - Více než před 1 rokem
Dobrá práce foxi
Strana 1 z 1:
1

Shoutbox

NoToxic NoToxicoff
Před 10 měsíci
Jakmile budu dostupný dojdu za tebou Usmívat se počítam tak neděle Usmívat se
Jezevec86 Jezevec86off
Před 10 měsíci
Ahojky Muzes se semnou spojit?
FoxCZ FoxCZoff
Před 10 měsíci
Ralnadeira Ahoj Mrkat, toho si nemusíš všimát. Jak bylo nápsané v novinkách byl to jen omyl během upráv na webu. S pozdravem za Notoxic.cz Community Manager FoxCz
Ralnadeira Ralnadeiraoff
Před 11 měsíci
Ahoj, přišel mi mail o rušení místností k 6.1.2017 co to to to?
SIFLER SIFLERoff
Před 11 měsíci
Frája

Naposled aktivní

edward179 edward179off
4 dny
FoxCZ FoxCZoff
6 dní
NoToxic NoToxicoff
1 týden
Priamus Priamusoff
2 týdny
EmilZatopek EmilZatopekoff
1 měsíc

Jsme také

2020 © NoToxic.cz, NoToxic.eu, NTSE.cz, NTSE.eu, NoToxic.net,          NoToxic.org
Registration: 17.12.2011 - CZ licence NIC.cz
Všechna práva vyhrazena.
Code: SIFLER, Design: NoToxic

Pro domény NoToxic.cz; NoToxic.eu; NTSE.cz vstupuje v platnost copyright od českých poskytovatelů domén "NIC" a to i pro domény 3. řádu spojeny s těmito doménami. Porušením tohoto duševního vlastnictví se můžete vystavit stíhaní nebo případně peněžité sankci. Copyright se vztahuje jak pro Obsah (text), kód tak i grafický design tvořený vlastníky domén. Vlastník domény ale nezodpovídá za obsah vložený uživateli stránek (podle dosavadních zákonu "nevstoupil v platnost zákon SOPA ani PIPA)


Registrace licence: 17.12.2011
Provozovatel: NoToxic