Novinky

Nová hodnost "Patriot"

NoToxic dne 11.11.2018 17:13 | Komunita | 0 Komentářů
Pro komentování se musíte přihlásit!
Tuto novinku ještě nikdo nekomentoval, buďte první!

Shoutbox

NoToxic NoToxicoff
Před 1 dnem
Kazdý si muže k mistnosti udělat max 3 podmistnosti
Kosec Kosecoff
Před 3 dny
Ďakujem za odpoveď, 2. je jasná, 1. som ale celkom neporozumel. Žiadosť som už podal, miestnosť máme takmer pol roka, ale niekedy by sme potrebovali dve. Novú žiadosť podať nemôžem, keďže už mám jednu schválenú. Je teda nejaká iná možnosť, ako požiadať o pridanie ešte jedného (druhého) subchannelu pod hlavičku našej guildy?
NoToxic NoToxicoff
Před 5 dny
1. https://www.notoxic.cz/zadostomistnost/ 2. Poke dostanete automaticky s hodnosti "Patriot" po 10dnech onlinetime na serveru. neni mozne povolit na mistnosti. Cas straveny na serveru zjisite prikazem "!ontime" kdyz ho napisete NoToxic Servers[bot]. na ts3
Kosec Kosecoff
Před 5 dny
Neviem, či sa pýtat tu, alebo osobne. Chcel by som sa opýtať, aké sú podmienky pre založenie druhej podmiestnosti v TS pre guildu. Zatiaľ ju zakladáme vždy manuálne, ale či by ju išlo spraviť permanentne. Ďalej či je nejak možné zabezpečiť, aby sme sa navzájom mohli v našich roomkach poke-ovat. Díky za odpoveď.
xVKPx xVKPxoff
Před 6 dny
už ok

Naposled aktivní

warkik warkikoff
21 minut
NoToxic NoToxicoff
29 minut
RoNiik RoNiikoff
20 hodin
Kosec Kosecoff
3 dny
RoboSK RoboSKoff
4 dny

Jsme také

© NTSE.cz, NoToxic.cz, NoToxic.eu 2019
Registration: 17.12.2011 - CZ licence NIC.cz
Majitel si vyhrazuje veškerá vlastnická práva.
Code: SIFLER, Design: NoToxic

Pro domény NoToxic.cz; NoToxic.eu; NTSE.cz vstupuje v platnost copyright od českých poskytovatelů domén "NIC" a to i pro domény 3. řádu spojeny s těmito doménami. Porušením tohoto duševního vlastnictví se můžete vystavit stíhaní nebo případně peněžité sankci. Copyright se vztahuje jak pro Obsah (text), kód tak i grafický design tvořený vlastníky domén. Vlastník domény ale nezodpovídá za obsah vložený uživateli stránek (podle dosavadních zákonu "nevstoupil v platnost zákon SOPA ani PIPA)


Registrace licence: 17.12.2011
Provozovatel: NoToxic